Image
Image

Zena Beach & Bungalows ve COVİD-19 Önlemleri

İçinde bulunduğumuz bu zor dönemde siz değerli misafirlerimize sağlıklı, güvenilir hizmet sunabilmek adına Zena Beach & Bungalows olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Tesisimizdeki odalarımız AB standartlarına uygun ekolojik ev tanımlı olup, bireylerin sağlığına azami saygı gözetilerek oluşturulmuştur. Müstakil olan 5 adet bungalovumuz, gerek özel verendası, gerek özel bahçesi gerek de odalara servis imkanlarımızla doğal olarak geniş, ferah, güvenilir bir alan sunmaktadır.

Konaklama ve günübirlik kullanım alanlarımızda misafirlerimizin sağlığı ve güvenliği adına sosyal mesafe planı oluşturulmuştur.

Misafirlerimize tesis girişinde ve restaurant bölümünde el dezenfekteni, maske ve kişisel koruyucu ekipmanlar ile hijyenleri sağlanmaktadır.

Odalarımız için check-in ve check-out saatleri arasında yeterli süre, gerekli dezenfeksyonun yapılabilmesi adına bırakılmaktadır.

Zena Beach & Bungalows ailesi olarak Covid-19 sürecini en doğru şekilde yöneterek, misafirlerimizin sağlık ve güvenlik önlemlerini üst düzeyde tutarak, sizlere hayal ettiğiniz tatil deneyimini yaşatmak önceliğimizdir.

Siz değerli misafirlerimizle birlikte güzel anlar biriktirerek, sizleri en güzel şekilde ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Sevgilerle